• Одличната цена
  • Ново
Алуминиум Rearview Страна Мотоцикл Огледало Монтажа Adatpers Менгеме Држачот За Yamaha YZF-R6 2008 - 2017 15 14 13 12 11 10 09

Алуминиум Rearview Страна Мотоцикл Огледало Монтажа Adatpers Менгеме Држачот За Yamaha YZF-R6 2008 - 2017 15 14 13 12 11 10 09

 
DEN 981.60

Износ
Во продавницата.


Напомена :
Да се увери што може да се најде модел/година на вашиот motocycle во следат Fitment пред вашата нарачка.
Fitment :
За Yamaha YZF-R6 2008 - 2017
Функција :
Тежина : 150g
Состојба : 100 % сосема нов
Боја : Како на вашиот избор
Материјал : Алуминиум
Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет и многу издржливи
Пакет : 1 Пар Огледало Монтажа Adatpers
Инсталација Забелешка : Лесен за Инсталација и Без Настава се Вклучени.
За по-продажбата на услугата :
Ние сме посветени безусловна политика на враќање на секоја вредност на клиентите за три месеци. Ние секогаш се обидуваме да обезбеди висок квалитет на производите и најдобрите servise за секого. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се поврзете.
Слика Детали :
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО
7.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга .Ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди позитивни .и тогаш .ни ги испратите на екранот .ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2.ние ќе го цениме што може да ни се јавите пред да сакате да остави Негативни (под 2 ѕвезди) Или Netural (3 ѕвезди).ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~


За производот

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
150g
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
За Yamaha YZF-R6 2008 - 2017
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
карактер 1 :
Огледало Монтажа Adatpers
карактер 2 :
Странични Ретровизори & Додатоци
боја:
Како се покаже слика

Слични предлози