• Одличната цена
  • Ново
Автомобил Складирање Торба Торбичка Мобилен Телефон Мрежа Носителот Џеб ЗА Вода Телефон J24

Автомобил Складирање Торба Торбичка Мобилен Телефон Мрежа Носителот Џеб ЗА Вода Телефон J24

 
DEN 79.20
DEN 63.00

Износ
Во продавницата.


Автомобил Складирање Торба Торбичка Мобилен Телефон Мрежа Носителот Џеб
ЗА Вода Телефон JUN09_15
Опис : Убава моделирање концизен и лесна инсталација. Го носат-се спротивставува претставата е крајно одличен, Одличен ладно и Дише слободно, Стареењето отпор перформанси. Материјал : Синтетички кожа Големина(L*W*H) : 6.5 см x 6.5 см x 10cm / 2.54' " x 2.54' " x 3.9''(приближно) Боја : Црвено/Бело Количина : 1 компјутер Внимание : важи Само за климатизација на пропустливи решетката бар, не се однесува на навалување бар решетката климатизација пропустливи, климатизација пропустливи решетката барови, круг климатизација ven. Забелешка : 1)ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2)Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
Автомобил складирање кеса x 1 (други додатоци демо на сликата не е вклучена.)


За производот

Боја Име:
Црвена, Бела
Бренд Име:
Тирол
Тип:
Седиштето Пукнатина Складирање Кутија / Торба
Материјал Тип:
Синтетички Кожа
боја:
Бело/Црвено
Големина(L*W*H):
6.56.510см / 2.542.543.9(приближно)
Количина:
1 Компјутер

Слични предлози