• Одличната цена
  • Ново
За KTM 1090 Авантура CNC Алуминиумски Мотор Потпирачот Продолжување Плоча Сребро Мотор Со ЛОГОТО Страна Стојат Зголемување Поддршка за Подлога

За KTM 1090 Авантура CNC Алуминиумски Мотор Потпирачот Продолжување Плоча Сребро Мотор Со ЛОГОТО Страна Стојат Зголемување Поддршка за Подлога

 
DEN 696.00
DEN 634.00

Износ
Во продавницата.

CNC Алуминиумски Мотор Страна Стојат Зголемиш
Состојба : Нова,Висок Квалитет
Материјал : ЦПУ машински 6061 алуминиум легура
Големина : x 90mm 65mm (3.543 во x 2.559 во )
Боја : Црна, Сребрена ,Сива Сребрена,Портокалова Сребро,Сребро Сребро.
КОРИСТЕЊЕ НА ЛОГОТО : 1090 АВАНТУРА
Загарантирана за да се подобри вашата паркинг искуство кога исклучување на тротоарот
Направени на ласерски-намалување од нерѓосувачки челик и се елоксирани алуминиумски
Совршено Се Вклопуваат И Без Модификација
Производите се вештина за производство и трајни производи за употреба.
Доаѓаат со инсталирање клуч ,Тоа е удобен и Лесен за Инсталација.
Fitment :
За KTM 1090 авантура


За производот

Тип На Објект:
Стои
Бренд Име:
AIZHUO
Објектот Тежина:
129g
Објектот Ширина:
2.5inch
Име На Модел:
СЗ-006
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
3.54inch
Материјал Тип:
Палка T6061-T6 алуминиум
боја:
Црна Сребро / Сребро / Сиво Сребрена / Портокал Сребро.
Fitment:
За KTM 1090 Авантура
логото:
1090 АВАНТУРА
Објектот:
страна стојат зголемиш
Функција:
Со 1090 Авантура ЛОГОТО
Категории:
мотоцикл стојат

Слични предлози