• Одличната цена
  • Ново
Автомобил Додатоци Карбонски Влакна Мерач Pod Одговара За 1995-1998 S14 Zenki S14A Kouki RHD Столб Близнак Мерач Pod

Автомобил Додатоци Карбонски Влакна Мерач Pod Одговара За 1995-1998 S14 Zenki S14A Kouki RHD Столб Близнак Мерач Pod

 
DEN 6960.00

Износ
Во продавницата.


Детали :


За производот

Тип На Објект:
Стил Украси
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
1
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Модел Година:
1995-1998
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
is_customized:
Yes
Автомобил модел:
S14 Zenki S14A Kouki
RHD:
Десната Рака Диск

Слични предлози