• Одличната цена
  • Ново
EDFY-16FT/5M Црна Калапи Трим Гумена Лента Автомобил Вратата на Нула Заштитник на Работ Guard

EDFY-16FT/5M Црна Калапи Трим Гумена Лента Автомобил Вратата на Нула Заштитник на Работ Guard

 
DEN 227.52

Износ
Во продавницата.

Многу Добар Квалитет
Материјал : Гума
Боја : Црна
Компатибилен Со : Универзална за автомобили кои имаат иста големина со
Овој објект може да го запре вашиот сигурносен појас сигнализација
Должина : Околу 5 Метри/ 500 CM
Едноставно да се намали и да се применуваат.
Нуди максимална вратата работ заштита.
Штити paintwork заедно на вратата на раб.
Помага во спречување на чипови, чука, гребнатини, итн
Може да се користи за прикривање на постоечките оштетувања.
Пакет Се Вклучени :
1 x Автомобил Вратата Заштитник Лента Налепница(5 M)
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.


За производот

боја:
Црна
Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
Стил Украси

Слични предлози