• Одличната цена
  • Ново
1PCS Технички Лемење Железо Стојат Носителот База Поддршка Станица Со Калај Рамка

1PCS Технички Лемење Железо Стојат Носителот База Поддршка Станица Со Калај Рамка

 
DEN 61.92
DEN 47.00

Износ
Во продавницата.


Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена : 1.Ние не сноси никаква добивка ,V. А Т давачки или оддалечена област такса. 2.Да им помогне на купувачот да се намали увозните давачки и брод надвор брзо,ве молиме кажете ни за вашите специфични барања, вклучувајќи колку декларираната вредност сакате ни да се стави на комерцијална фактура откако ќе поставена цел. Ние не можеме да брод надвор додека не се добие овој одговор.
Пакетот Вклучува : 1 x железо стојат(лемење со железо не се вклучени)


За производот

is_customized:
No
Бренд Име:
Eruntop
Број На Модел На:
-

Слични предлози