• Одличната цена
  • Ново
WLJIAYANG Kiteboarding Kitesurfing Планината Додатоци Пластични змејот линија тип рамен база на планината адаптер За Gopro Херој 4 Херој 4 3+2

WLJIAYANG Kiteboarding Kitesurfing Планината Додатоци Пластични змејот линија тип рамен база на планината адаптер За Gopro Херој 4 Херој 4 3+2

 
DEN 90.72
DEN 84.00

Износ
Во продавницата.

Карактеристики :
Universal sports камера сурфање одбор/ змејот линија планината, можете лесно може да се вежба вашата Go Pro камера прилог на змејот и сурфање на интернет, снимање на вашиот моменти, уживаат во страст за спорт
Погоден за Go Pro Херој 4 3+ 3 2 SJ4000
Max. Вчитај : 1000g
Големина : Прибл. 10cm x 8см х 1,5 см/ 3.94" x 3.15" x 0.59"
Пакет Се Вклучени :
1 x Kiteboard Сурфање Змејот Планината Носителот Забелешка : Не се вклучуваат било какви други додатоци Поддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние се онлајн во секое време. Нашата компанија се стремиме да се осигура дека задоволството на нашите клиенти е приоритет Број 1 и ве охрабруваме да не контактирате со било какви прашања или прашања може да имате. Враќање&Наплата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Не постојат ИСКЛУЧОЦИ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување и МОРА да ни дадете конкретна причина за враќање,и вашиот aliexpress ID.


За производот

Број На Модел На:
JY191
Тип:
Ремени & Месеци
Материјал:
ABS
Бренд Име:
WLJIAYANG
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Име на производ:
Kiteboarding Планината
боја:
Црна
одговараат за:
GoPro херој 5/4/3+/3/2 и други спортски камери
Материјал:
ABS
Функција:
Лесно да се инсталира
Пакет:
ПП торба
QC:
100% тестирано
Тежина:
39g
брза испорака:
Yes

Слични предлози