• Одличната цена
  • Ново
SKMEI Мажи Спортски Види Хронограф 50 МЕТРИ Водоотпорен Луксузен Бренд Мода Часовници Аларм Двојна Време рачни часовници Relogio Masculino

SKMEI Мажи Спортски Види Хронограф 50 МЕТРИ Водоотпорен Луксузен Бренд Мода Часовници Аларм Двојна Време рачни часовници Relogio Masculino

 
DEN 959.52
DEN 720.00

Износ
Во продавницата.


Бренд Име : SKMEI 1312
Двоен време дисплеј

▪ Предмет Тип : Двоен Дисплеј Рачни Часовници
▪ Движење : Digital & Кварц Движење
▪ Полот : Мажите
▪ Стил : Спортот & Fashion
▪ Боја : Црна,Сина,Црвена,Зелена,Army Green
▪ Случај Облик : Тркалезна
▪ Случај Материјал : ABS+СТП
▪ Dial Прозорец Материјал Тип : Смола
▪ Бенд Материјал Тип : СТП
▪ Затворач Тип : Тока
▪ Случај Дебелина : 17 mm
▪ Dial Дијаметар : 52 mm
▪ Бенд Должина : 260 mm
▪ Бенд Ширина : 22 mm
▪ Производ Тежина : Околу 60g
▪ Функција : 2 време,Chrono,Аларм,Датум,Недела,Ел Назад Светлина,12/24 Часа Часовник
Превозот И Испорака : 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 15-60 Дена да пристигнат.(Бразил и Турција ќе ги преземе за 15-90 Дена да пристигне). 3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа!
4.Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност. PS : Еднаш на стоката да бидат испратени надвор , тоа ќе биде невозможно за нас да ви помогне промена на адресата или на кои било други информации на вашата нарачка, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел е информации кога ќе се направи плаќање! Повратни информации & Контакт со нас на : 1.Ако стоките имаат било каков проблем и не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек. 2 . Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
3. Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо. PS : Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме.


За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Повеќе Време Зона,Назад Светлина,Заврши Календарот,Недела Екранот,Шок Отпорни,Аларм,Хронограф
Стил:
Спорт
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
26cm
Бендот Материјал Тип:
PU
Dial Дијаметар:
52mm
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
17mm
Број На Модел На:
SKMEI 1312
Случај Материјал:
Пластични
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Бренд Име:
SKMEI
Движење:
Двоен Дисплеј
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници
Пол:
Мажи

Слични предлози