• Одличната цена
  • Ново
LDAJMW Спортски Ладење Крпа Атмосфера Мраз Ладно Траен Трчање, Џогирање Пливање Фитнес Патување Преносни Брзо сушење Крпа

LDAJMW Спортски Ладење Крпа Атмосфера Мраз Ладно Траен Трчање, Џогирање Пливање Фитнес Патување Преносни Брзо сушење Крпа

 
DEN 143.52
DEN 122.00

Износ
Во продавницата.


LDAJMW Спортски Ладење Крпа Атмосфера Мраз Ладно Траен Трчање, Џогирање Пливање Фитнес Патување Преносни Брзо сушење Крпа
Материјал : 80% полиестер влакна + 20% polyamide
Големина : 88*30cm/34.65*11.81 инчен
Боја : Сива,Портокалова, розова, црвена роза, зелена, виолетова, темно сина небото сино, бургундија
Функција На Опис
Дише и брзо сушење, особено погодна за отворен спортски, отворено, ангажирани во спортски,
треска тело за ладење и други вработени кадри. Тоа може да се користи. Топло лето, секој мора да има.
Употреба : 1, за на отворено : возење, возење велосипед, автомобил батерии, игра, игра, на отворено спортски и други физички ладење.
2, за медицинска : треска физичко ладење на телото за лето дете sunstroke.
3, за секојдневна употреба : отворен за ладење, ладење кујна вработените, министерството за Одбрана ќе б rkers под сонцето, итн.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ве молиме овозможи 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење.
Топла 1 КОМПЈУТЕР Атмосфера Мраз Ладно Траен Трчање, Џогирање Салата Зиморничав Подлога Инстант Ладење Крпа Sports Fashion Ладење Микрофибер Абсорбента Крпа Мраз Спорт Крпа Пот Лето Плажа Хипотермија Крпа Бесплатен Превозот Спортски Крпа 31x100cm голема големина Базен Патување Салата Крпа Преносни Брзо сушење Крпа Отворено Кампување Крпа
Нов Брз Сува Бања Спорт Крпи Абсорбента Микрофибер Рака се Соочуваат со Крпа Салата Кампување Бански Туш Спортски Патување Крпа со Торба
1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 1-4 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.
3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји. Русија и Бразил треба 25-50 дена.
Но, понекогаш тоа трае подолго поради сопствени прашање или други проблеми. Ве молиме љубезно се однесуваат на графиконите подолу. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
1. Ако објектот не't стигнат до својата земја, а оваа ситуација трае се до 60. ден ,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се организираме да се вратат.
2. Ве молиме да обезбеди доказ видео или фотографии ако производи имаат квалитет проблем по добивањето на пратката во рок од 7 дена,
Можеме да понудиме наплата или замена по утврдувањето на проблеми.
1.Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) , ако сте задоволни со нашата предмети.
И можете да ги споделите со вашите пријатели на VK , Facebook , Twitter ..Благодарение
2 .Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
Услуга На Клиентите
А Ние гарантираме дека сите наши објекти, како што е наведено во нивните описи.
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши
Ние ќе брод во рок од 1-4 работа дена по вашата нарачка е потврдена.
Б. Доколку ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена
од денот сте го добиле на пратката.
Ние ќе рефундирање на парите или да се направи замена за вас.


За производот

Бренд Име:
LDAJMW
Тежина:
50g
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Обична
Материјал:
80% Полиестер Влакна + 20% Polyamide
Апсорпција:
5s-10-ти
Шема:
Обична Обоена
Тип:
Спорт
Техника:
Плетени
Расположливиот:
No
Функција:
Брз-Сува
Обликот:
правоаголник
Материјал:
80% Полиестер Влакна + 20% Polyamide
Големина:
88*30 CM
Стил:
спорт крпа салата

Слични предлози