• Одличната цена
  • Ново
За Suzuki GW 250 L3/ZL5 Inazuma 2013 2014 2015 GW250 FL5 Inazuma 2015 Мотоцикл накладките Предни Задни

За Suzuki GW 250 L3/ZL5 Inazuma 2013 2014 2015 GW250 FL5 Inazuma 2015 Мотоцикл накладките Предни Задни

 
DEN 600.00
DEN 522.00

Износ
Во продавницата.За производот

Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Висина:
0.87cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За EBC FA142+FA496
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Ширина:
5.5cm
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Должина:
7.5cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
пред задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA142+FA496
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Пред FA142 Модел:
102*38*9MM
Задните FA496 Модел:
86*40*8.95 ММ
Примена:
За Хонда CBR 250 RB/РК Не ABS 2011-2013
Модел:
GW 250 L3/ZL5 Inazuma 2013-2015
модел 01:
GW 250 FL5 Inazuma 2015

Слични предлози