• Одличната цена
  • Ново
Топчиња со ист OCC надградба Сребро Аудио Кабел За Westone W10 W20 W30 W40 W50 W60 W80 ES10 ES20 ES30 ES40 ES50 ES60 ES80 слушалки

Топчиња со ист OCC надградба Сребро Аудио Кабел За Westone W10 W20 W30 W40 W50 W60 W80 ES10 ES20 ES30 ES40 ES50 ES60 ES80 слушалки

 
DEN 2160.00

Износ
Во продавницата.

За "приклучок за слушалки AMP" custom 2,5 mm рамнотежа/топчиња со ист Кабел опис на производот Должина 120 cm / 4 ft Производ 1 година гаранција 2,5 mm позлатени plug OCC сребро позлатен извртени пар (4 core * 19 * 0.08 / OD 2.0 * 2) За OCC, која е една кристално бакар. Карактеристики 1 : OCC чистотата на 99.9999%; 2 : Отпор 8% до 13% пониска од просечната бакар Така можете да добиете најдобра резолуција, и јасно чувство на длабочина, полн со ниска фреквенција, магнетни глас. ========== === со earhook === Уникатен мемориска функција earhook Со 0.6 mm чиста никел жица, плус топлина се смалуваат цевки, топлина се смалуваат цевки опашка засилување слој дополнителен слој. Носат многу послушни, многу удобно и сигурно напорни вежби Продолжување на работниот век, 1000 замор тест, издржливост е три пати повеќе од оригиналната линија. =====


За производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
OCCSEDKCABLE
Големина:
120cm
боја:
Црна
Бренд Име:
Earmax
Тип На Објект:
Слушалка Кабли

Слични предлози