• Одличната цена
  • Ново
HZIJUE Нови Kanye West Хип хоп Plaid Кошула Мажите Високата Улична Мода Грабеж Облека Лабава Битник Longline ХУД Chemise S-XXL

HZIJUE Нови Kanye West Хип хоп Plaid Кошула Мажите Високата Улична Мода Грабеж Облека Лабава Битник Longline ХУД Chemise S-XXL

 
DEN 969.12
DEN 727.00

Износ
Во продавницата.За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Бренд Име:
HZIJUE
Стил:
Хип Хоп
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
H718
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
H718

Слични предлози