• Одличната цена
  • Ново
2018 нова мода цвет печатени долги ракави кошули за мажи camisa машки тенок цвет кошули гроздобер Нема топла Обичните Мажи Кошула

2018 нова мода цвет печатени долги ракави кошули за мажи camisa машки тенок цвет кошули гроздобер Нема топла Обичните Мажи Кошула

 
DEN 1414.56
DEN 1132.00

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ Note :
Нашата Големина е Азија големина , Азија големина е помала од ЕУ и САД големина , така
Ве молиме бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара !
Ве молиме мерка што обично се носат облека, не на вашето тело.
1 инч = 2.54 см ,1 cm = 0.3937 инчен
Димензии се мери со рака, може да се 2-4 см отстапувања.
Вистински објект 's боја можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување.
Азија Големина : S,M, L,XL,XXL
Пакетот вклучува :
1 X кошула (Само кошула)
големина(cm) гради, рамо, грб должина на ракав должина M 92 41 67 60 L 96 42 69 61 X L 100 43 71 62 XXL 104 44 73 63 3 XL 108 45 75 64 4 XL 112 46 77 65
Ако не't know големината избор, ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина, ние може да ви даде предлог за големината,
Но, треба да се направат своите сопствени одлуки.
За Русија Пријател :
pls оставите вашето име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава)
кога ќе плаќање
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер, QIWI Паричник, Web Money , Boleto, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако наидете на проблеми во плаќањето, може да укаже на Советодавни, сервисен персонал ќе се надоврзе.
Купувачот плаќа туториал како што следува : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот :
Ние ги испратите на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба. Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние се провери секој елемент пред испраќање. Секој објект исто така е спакуван со големо внимание за да се избегне оштетување во транзиција.
Повратни информации :
Вашето задоволство е навистина важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, како и ние ќе го прават истото за вас .Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
'


За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Јака:
Плоштад Јака
Материјал:
Полиестер Влакна,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Бренд Име:
loldeal
Ткаенина Тип:
Oxford
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
S2004-1
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Дебелина:
Рутински
Sleeve:
Долг Ракав
Јака Тип:
Лидер на партијата
Применливи сценарија:
Други слободното време.
Применливи Сезона:
Есен
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.35kg (0.77lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Слични предлози