• Одличната цена
  • Ново
круг unfraem црвена роза рачно изработени Украси Работа Висок Квалитет Апстракт Современите Ѕид Уметност Маслото На Платно Ѕид Оркестарот уметнички Дела

круг unfraem црвена роза рачно изработени Украси Работа Висок Квалитет Апстракт Современите Ѕид Уметност Маслото На Платно Ѕид Оркестарот уметнички Дела

 
DEN 10560.00
DEN 5808.00

Износ
Во продавницата.

добредојдовте на yuandian маслото НАПОМЕНА : БЕЗ РАМКА САМО ПЛАТНО
информација за производот : БЕЗ РАМКА
круг unfraem црвена роза рачно изработени Украси Работа Висок Квалитет Апстракт Современите Ѕид Уметност Маслото На Платно Ѕид Оркестарот уметнички Дела


За производот

Големина (Инчен):
50x70cm, 60x90cm, 70x100cm
боја:
unframe само платно
Материјал:
Платно
Бренд Име:
YD
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
YuanDian Маслени
Рамка:
No
оригиналниот:
NO
Технички:
Paintbrush
Техника:
100% Handpainted
100% Handpainted:
под piiture
Трговија на големо:
Поддршка
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било големини на
ОЕМ:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина
боја:
сликата покажува
Како да се прати ?:
Возен да го испратите кога ќе ја добиете сликата, ако имаат марк можете да ја отворите

Слични предлози