• Одличната цена
  • Ново
HD Печатени Дома Декор Спреј Маслото Декорација Врамени ѕид уметност до слика Уметнички Печатени Цртање Платно Морски Бранови AE0687

HD Печатени Дома Декор Спреј Маслото Декорација Врамени ѕид уметност до слика Уметнички Печатени Цртање Платно Морски Бранови AE0687

 
DEN 816.00
DEN 628.00

Износ
Во продавницата.

Големина : Големина 1 : 20x35cmx2pcs, 20x45cmx2pcs, 20x55cmx1pc (8x14x2, 8x18x2, 8x22inch) Size 2 : 30x50cmx2pcs, 30x70cmx2pcs, 30x80cmx1pc (12x20x2, 12x28x2, 12x32inch) Опис : производот е отпечатена на платно, а не рачно насликани! Постојат два избори за производи : врамени или без рамка. На врамени производи може да бидат обесени на ѕидот директно по приемот; производите без рамка треба да бидат врамени со себе, или може да се намали на работ следниве линии доколку не сакате да се монтира на уметничкото дело. Продажната цена на производот означен вклучува само на производот, цена и товар, без дополнителни трошоци, како што се оданочувањето, царинската декларација и така натаму. Ако таквите трошоци се направени, на клиентите ќе се бара да плати такса за себе, ние не ќе ги сноси трошоците, ве молиме да се разбере. За руски пријатели, ве молиме да се обезбеди вашето име и презиме ( вклучувајќи 3 делови барем) што се должи на руската политики, инаку може да не биде во можност да добие вашиот пакет. Спецификации : 1. Нашите слики се направени од печатење, а не рачно насликана. Висок квалитет на платно и мастило се применуваат , со супериорен печатење резолуција, внимателно направени слики се вода доказ, издржливи со долготрајни убава боја. 2. А сорта на убави слики се внимателно избрани. Ние, исто така, ја прифати клиенти дизајни за да се направи кориснички производи. Дилери се добредојдени да соработуваат со нас на производот во продажба. Примероци ќе бидат обезбедени за да се дилери за прикажување на потенцијалните клиенти. По поставување на цел, ние ќе ја испорача производи до крајните корисници. Се чувствуваат слободни да не контактирате за ако имате било која од овие потреби. 3. Можете да изберете производ врамени или формулиран, сите со 4cm огледало означени рабови, што е повеќе погоден за подоцна кадрирање и, исто така, за подобро претставување. Ако изберете формулиран производи и не сакаат да се монтира подоцна, на работ може да се намали. 4. Ако имате големи нарачки, можете да контактирате со нас за да добиете попуст. 5. Поради различни прилагодувања на светлото и екранот, може да биде мала разлика помеѓу слика не се прикажува на компјутер и финалните производи. За нас : Ние сме специјализирани за производство на масла за многу години. Нашите признаен углед бил изграден на високо квалитетен материјал, внимателен изработка, и кориснички ориентирана услуга. Нашите производи е се продаваат низ целиот свет. Ние со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас, или во прилагодено производи или трговија на големо растојание. Ние сме ентузијасти за споделување наши одлични производи со вас. Повратните информации и да се врати политики : 1. Откако ги избереме нашите производи, ќе имаат 100% гаранција. Ние ќе се справи со какви било проблеми навремено да се обезбеди вашето задоволство. 2. Кога сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги доставите вашите позитивни коментари и 5 ѕвезди оценка. Ние расте со вашата поддршка. Благодарам многу! 3. Ако имате било какви прашања по добиете вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ги направи најдобри напори за да се одговори и да се реши проблемот. Ве молиме не го даде негативна оценка пред нас контакт. 4. Ако вашиот потврда дојде време, а вие се уште не сте го добиле на стоки, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири и датум на испорака. По првото продолжување, ако уште не ја прими стоката кога потврда датум е приближува, ве молиме контактирајте со нас навремено пред отворањето на спорот. 5. Ако стоката се изгуби или оштети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се препратат на стоки или да направи реконструкцијата.


За производот

Големина (Инчен):
Size1, Size2
боја:
Формулиран, Врамени
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
AE0687
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Во комбинација
Стил:
Класични
Бренд Име:
MYEYES STU
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Може да се прилагоди:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози