• Одличната цена
  • Ново
5 Панели Зајдисонце Seascape Сценографијата Слика за Печатење Сликарство Модерна Платно Ѕид Уметност за Ѕид Оркестарот Дома Декорација Уметнички дела QQT-DC(3)

5 Панели Зајдисонце Seascape Сценографијата Слика за Печатење Сликарство Модерна Платно Ѕид Уметност за Ѕид Оркестарот Дома Декорација Уметнички дела QQT-DC(3)

 
DEN 1194.72
DEN 609.00

Износ
Во продавницата.

5 Панели Зајдисонце Seascape Сценографијата Слика за Печатење Сликарство Модерна Платно Ѕид Уметност за Ѕид Оркестарот Дома Декорација Уметнички дела QQT-DC(3)
size1 : 20x30cmx2 20x50cmx2 20x60cm (8inchx12inchx2 8inchx20inchx2 8inchx24inch )
size2 : 30x40cmx2 30x60cmx2 30x80cm (12inchx16inchx2 12inchx24inchx2 12inchx32inch )
size3 : 40x60cmx2 40x80cmx2 40x100cm (16inchx24inchx2 16inchx32inchx2 16inchx40inch )За производот

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
Unstretch, Се Водат
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Број На Модел На:
QQT-DC(3)
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Предмети:
Seascape
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Слични предлози