• Одличната цена
  • Ново
Врамени 4 Панел Класичен руралните пејзаж Ѕид Уметност Маслото На Платно Печатени Сликарство Слики Оркестарот сликарство/JO13-011

Врамени 4 Панел Класичен руралните пејзаж Ѕид Уметност Маслото На Платно Печатени Сликарство Слики Оркестарот сликарство/JO13-011

 
DEN 1098.72
DEN 560.00

Износ
Во продавницата.

Врамени 4 Панел Класичен руралните пејзаж Ѕид Уметност Маслото На Платно Печатени Сликарство Слики Оркестарот сликарство/JO13-011
size1 : 20x40cmx2 20x60cmx2 (8inchx16inchx2 8inchx24inchx2)
size2 : 30x60cmx2 30x80cmx2 (12inchx24inchx2 12inchx32inchx2)
size3 : 40x80cmx2 40x100cmx2 (16inchx32inchx2 16inchx40inchx2)За производот

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
Unstretch, Се Водат
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Рамка:
Yes
Материјал:
Платно
Тип:
фотографија
Стил:
Impressionist
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Број На Модел На:
JO13-011
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Нередовните
Поддршка База:
Платно
Рамка Протегала Подготвен да се Откажам:
Yes
прифати го прилагодите:
Yes
Прифати Трговија На Големо:
Yes
HD печатење:
Yes
Бесплатен Превозот Со авион:
Yes
Висок Квалитет на платно сликарство:
Yes
Декорација:
Соби,Спални соби,Канцеларии,Кафе куќа,хотел

Слични предлози