• Одличната цена
  • Ново
COLORFULBOY Цвет Стебло Лист Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Постери И Отпечатоци Акварел Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот

COLORFULBOY Цвет Стебло Лист Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Постери И Отпечатоци Акварел Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот

 
DEN 253.44
DEN 198.00

Износ
Во продавницата.


ОПИС
Производот испрати за вас НЕ е FEAMED.
Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., наплата или замена е прифатливо. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.
Можеме да го прифатиме да обичај било која големина или слики, како капка превозот, wholesales, ОЕМ, итн,можете да не контактирате преку порака.
Предметите ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД.15-30 дена да Канада, Европа, Австралија.Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена.
Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за DHL(3-10 дена)
Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал (на пример Пролетниот фестивал и Chrismas ден, Кинески Национален ден) понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакетот, Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект над 30 дена. Во секое време имате било какви прашања, ве молиме да ми кажете дека јас ќе ви послужи со почит, ви посакувам среќни секој ден Опис на Производот : COLORFULBOY Цвет Стебло Лист Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Постери И Отпечатоци Акварел Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот
Материјал : водоотпорен платно
Карактеристики : заштита од Сонце , водоотпорен ,Никогаш нема да избледи
Квалитетот тип : 100% Висок квалитет на платно постери


За производот

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
боја:
3 КОМПЈУТЕРИ Set Попуст
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Цвет
Број На Модел На:
CW20170800658
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
Предмети:
P
боја:
шарени
Материјал:
Памук Платно
Тип:
Постери & Отпечатоци
Слика Материјал:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО
уникатен подарок:
Подароци за семејството или пријателите
Calligraphy & Сликарство Тип:
Платно Сликарство
Декорација Опсег:
Канцеларија/ Бар/ Дневна Соба/ Детска Соба/Спалната Соба
Дома декорација:
Ѕид Уметност Постери И Цртежи
платно уметност:
Ѕид Уметност Платно Печатење На Постери

Слични предлози