• Одличната цена
  • Ново
Мачка Шепа Јагода Мулти-Када сладолед Кади Мраз-Морон Кул DIY Одлуки Габи Кутија Сакура Форма Замрзнување Кутии Мраз-Поп Калапи

Мачка Шепа Јагода Мулти-Када сладолед Кади Мраз-Морон Кул DIY Одлуки Габи Кутија Сакура Форма Замрзнување Кутии Мраз-Поп Калапи

 
DEN 232.80
DEN 168.00

Износ
Во продавницата.


Мачка Шепа Јагода Мулти-Када сладолед Кади Мраз-Морон Кул DIY Одлуки Габи Кутија Сакура Форма Замрзнување Кутии Мраз-Поп Калапи
КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : Храна-Одделение Propene Полимер (Пластика) се Достапни Шема : Мачка Шепа, Јагода, Сакура Издржи Температура Опсег : -20 centigrade степен ~110 centigrade степен ОПИС : а. Светла Бонбони Боја Декорирате Вашиот Лето Кул Расположение б. 100% Здрав За Контакт со Храна Сите фотографии направени од од точната вистински предмети. Малку chromatism е толерантна поради различни пука светлина агли или displayers. Фабриката е различно производство batchs може да има многу малку разлика во боја или слика. Ве молиме во вид преовладува. Ние сме толку среќни да ви се земе вашето драгоцено време во нашата продавница. Се надеваме дека ќе најдете некои работи корисно за вас. Ви Посакувам Среќен Шопинг Патување Тука!


За производот

Тип:
Сладолед Алатки
сертификација:
CIQ
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Кади
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
EWIN СЕМЕЈСТВО
Број На Модел На:
СЛАДОЛЕД-МУВЛА-03
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Материјал:
Храна-Одделение Propene Полимер (Пластика)
Шема:
квадратен облик
Име на производ:
Сладолед DIY Мувла Кутија Када

Слични предлози