• Одличната цена
  • Ново
55 Заб 54mm Задните Синџир Затегнувачки за Мали Делфин Електричен Скутер Мини Мото одговара 25H Синџир

55 Заб 54mm Задните Синџир Затегнувачки за Мали Делфин Електричен Скутер Мини Мото одговара 25H Синџир

 
DEN 493.92
DEN 469.00

Износ
Во продавницата.


55 Заб 54mm Задните Синџир Затегнувачки за Мали Делфин Електричен Скутер Мини Мото одговара 25 H Синџир
Забите 55 Заб Растојание 6.35 Внатрешна дупка со Дијаметар 54mm Надворешниот Дијаметар 113mm Монтажа Дупка со Дијаметар од 6mm Број на дупки за Монтажа 4 Теренот (Монтажа дупки) 46mm Дијагонала (Монтажа дупки) 65mm одговара Freewheel 78mm Надворешниот Дијаметар се Вклопи во Синџирот 25 H Пакување вклучуваат : 1pcs Задните Синџир Затегнувачки
Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи поставување, боите се покаже не може да биде 100% исто како и вистинските стоки. Се надеваме дека може да се разбере.
Внимание за руски Пријател :
l ве Молиме да го пополните вашето име и презиме (вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме) и коректно телефонски број кога ќе го поставите цел. пополнете точна адреса премногу (вклучувајќи го и вашиот Стан БР., Улица, Град, Регион и Држава), во спротивно вашата парцела, најверојатно, ќе се врати!!! Ние не сме одговорни за Вашите ГРЕШКА!
Испорака :
l објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по вашата исплата заврши.
l Некои од нашите производи се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост. Тоа ќе ги 15-60 дена од Кина до вашиот крај(различни држави, на различни дена). Ако ви треба предмети итно, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го избере друг вид на испорака, но товарни треба да се плаќа со себе. Ние обезбедуваме Fed Ex, EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или друг метод за превозот.
l SERVISE ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, paticulary за време на сезона.
l Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок при увоз. Ние ќе изјават тоа со пониска вредност.
Време На Испорака
земја
ПРОЗОРЦИ Експедитивни, DHL, Fed Ex ,ТНТ
EMS
Кина Пост Воздух Mail
Сад, Шпанија ,Канада, Велика Британија, Австралија, Франција(БИЛО ДРУГИ CUNTRY ,КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС )
3-7/12 работни дена
5-15 дена
10-30/60 работни дена
Увозни Давачки
l цената не вклучува никакви увозни даноци и полначи, купувачи се одговорни за царинските давачки. Ние ќе не вратат цел износ (вклучувајќи го и превозот на трошоците и објектот amout) за одбиени пратки.
l Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцела.
Враќање & Exchange :
За која било причина, ако не сте задоволни, можете да го вратите производот за нас во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се врати на производ, ве молиме контактирајте со нас за детални врати & размена на настава. Ве молиме да се напомене : Ние ќе се вратат сите на вашите пари, освен товарни и ракување со такси кога ќе го бродот назад.
Контакт со нас на : 1. Ние ќе го задржи Trade Manager онлајн колку што е можно . 2. Ако Trade Manager е исклучен линија , ве молиме оставете порака или да напишете e-mail на нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа . 3. Ако ви треба поголема количина за продажба на мало или големо цена,ве молиме да ни ме.
Повратни информации :
1, ве Молиме да ни даде 5-ѕвезда повратни информации, Ако сте задоволни со нашите производи. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас за да видите дали нешто што можеме да направиме за да се направи се.
2, ве Молиме да не даде негативни повратни информации лесно. Навистина ви благодарам за вашето разбирање.


За производот

Број На Модел На:
11354
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЧИ ЈУАНИ
Тип:
задните синџир затегнувачки
Заби:
55
забот на далечина :
6.35 mm
Внатрешен Дијаметар:
54mm
Надворешниот Diamete:
113mm
Монтажа Дупка Со Дијаметар:
6mm
Број на дупки за Монтажа:
4
Теренот (Монтажа дупки):
46mm
Дијагонала (Монтажа дупки):
65mm
одговара Freewheel :
78mm Надворешниот Diamete
Се вклопи во синџирот:
25h синџир

Слични предлози