• Одличната цена
  • Ново
Патувањето и примање на облека се спакувани во кеси, спакувани во suitcases и спакувани во водоотпорен шест-парче кеси

Патувањето и примање на облека се спакувани во кеси, спакувани во suitcases и спакувани во водоотпорен шест-парче кеси

 
DEN 558.24
DEN 530.00

Износ
Во продавницата.


Патувањето и примање на облека се спакувани во кеси, спакувани во suitcases и спакувани во водоотпорен шест-парче кеси


За производот

Тип:
Складирање Кеси
Број На Модел На:
Tyrande
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Употреба:
Патување
Дебелина:
11 жица
Применливи Простор:
Гардероба
Бренд Име:
Tyrande
Форма:
Торба За Компресија Тип
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Спецификација:
40x31cm
Материјал:
Најлон мрежа платно
Производот:
Патување складирање
Капацитет:
5L

Слични предлози