• Одличната цена
  • Ново
dongshengStranger Работи Елка Светла Шарм Ѓердан Шарени Сијалица Pendant Ѓердан Сијалица Ѓердан Жените Девојки-30

dongshengStranger Работи Елка Светла Шарм Ѓердан Шарени Сијалица Pendant Ѓердан Сијалица Ѓердан Жените Девојки-30

 
DEN 123.36
DEN 85.00

Износ
Во продавницата.


dongsheng Stranger Работи Елка Светла Шарм Ѓердан Шарени Сијалица Pendant Ѓердан Сијалица Ѓердан Жените Девојки-30 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метал Алуминиум во Тежина : 10g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
ZZZZ
Pendant Големина:
како на слика
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Чудни работи
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Шема:
Чудни работи
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок

Слични предлози