• Одличната цена
  • Ново
Девет засекогаш Нова Мода Неколку хривнија Накит Микро Отвори Јасно Циркон Синџир линк хривнија

Девет засекогаш Нова Мода Неколку хривнија Накит Микро Отвори Јасно Циркон Синџир линк хривнија

 
DEN 345.12
DEN 241.00

Износ
Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
Девет засекогаш
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
17526
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Унисекс
Големина:
15-19CM
Се прилагодите:
Yes
styel:
Микро Отвори јасно Циркон синџир линк хривнија
Зборот:
неколку хривнија

Слични предлози