• Одличната цена
  • Ново
Свадба Жената 2 Реда Хривнија 7-8мм Црна, сива сини мешани Рамен Бисер хривнија Природните Слатководни Бисер 2 Насоки Хривнија

Свадба Жената 2 Реда Хривнија 7-8мм Црна, сива сини мешани Рамен Бисер хривнија Природните Слатководни Бисер 2 Насоки Хривнија

 
DEN 479.52
DEN 336.00

Износ
Во продавницата.


хривнија Должина : 7 инчен 18cm (Прилагодливи)


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Затворач Тип:
Лесно-кука
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бисер Форма:
Полу-барок
Број На Модел На:
sp-112
Материјал:
бисер
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Никој

Слични предлози