• Одличната цена
  • Ново
ХСС Центар Удар Stator удирање Автоматско Центар Pin Удар Пролет Натоварени Означување Дупчење Алатка Со Заштитен Ракав

ХСС Центар Удар Stator удирање Автоматско Центар Pin Удар Пролет Натоварени Означување Дупчење Алатка Со Заштитен Ракав

 
DEN 180.00

Износ
Во продавницата.


100% Висок квалитет и Сосема нов. Шрафцигер Битови 50mm Филипс PH2. Шрафцигер 50mm Долго Вежба Битови Филипс. S2 еден раководител со магнетизам и пропадна отпор. S2 висок степен на метал., целокупната индукција стврднување, се носат. Професионален брз, лесен, силен,јак и прецизност. Усвојување на S2 висок степен на метал производство,и целата рефлексија е стврднување. Професионална и удобен,висока ефикасност. Погоден За Пневматски шрафцигер ,електрични шрафцигер итн. Спецификација : Големина : 50mm, Острината : PH2 Боја : како на сликата Други : со магнетни месо тело тип : хексадецимален месо тело Материјал : S2 висок степен на метал. Месо тело со дијаметар : 1/4"(6.35 mm)

10 x PH2


За производот

Со Рачка Или Не:
No
Пакет:
10-19Pcs
Магнетно:
No
Материјал:
Легиран челик
Тип:
Мини Шрафцигер
Големина:
5cm
Карактеристики:
Не се лизга,Dismountable
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TL00938
Завртка Тип На Глава:
Филипс
Бренд Име:
Binoax
Навој На Главата Големина:
PH2

Слични предлози