• Одличната цена
  • Ново
Облека Гроздобер искинале дупка дополнителните сина тексас шорцеви жените Секојдневен џеб фармерки шорцеви 2017 лето девојка топли шорцеви бесплатен превозот

Облека Гроздобер искинале дупка дополнителните сина тексас шорцеви жените Секојдневен џеб фармерки шорцеви 2017 лето девојка топли шорцеви бесплатен превозот

 
DEN 1014.72
DEN 710.00

Износ
Во продавницата.


Облека Гроздобер искинале дупка дополнителните сина тексас шорцеви жените Секојдневен џеб фармерки шорцеви 2017 лето девојка топли шорцеви бесплатен превозот
S код половината обемот 64cm хип 86cm бедрото обемот 54cm пред датотека 26cm задните датотека 32cm панталони долго 28cm М код половината 68m хип 90cm бедрото 56cm пред датотека 26.5 см, по датотека 32cm панталони долго 28cm L код половината обемот 72cm хип 94cm бедрото 58cm пред датотека 27cm по датотека 33cm панталони долго 29cm XL код половината 76cm хип 98cm бедрото 60cm пред датотека 27.5 см, по датотека 33cm панталони долго 29cm


За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2017458
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
памук полиестер
Бренд Име:
longqibao
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Декорација:
дупка
Материјал:
Памук,Полиестер
Одговара Тип:
Лабава

Слични предлози