• Одличната цена
  • Ново
2904300-G08 ower рака на топката главата собранието за голема wall VOLEEX c30

2904300-G08 ower рака на топката главата собранието за голема wall VOLEEX c30

 
DEN 240.00

Износ
Во продавницата.


Објектот спецификите
Item Type ower рака на топката главата собрание
Бренд Име KLORY БРЕНД
Нема. на Цилиндрите 4 Цилиндри
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Должина од 12 см
Објектот Ширина 10cm
Објектот Висина 10 cm
Објектот Тежина 0.8 kg
АПЛИКАЦИЈАТА GREAT WALL VOLEEX C30
ОРИГИНАЛНИОТ MAND ВО КИНА
ДЕЛ БРОЈ 2904300-G08
Компанијата Информации
Baoding Liteng Увоз & Извоз Trading Co., Ltd е професионална шасија и делови на мотор компанија специјализирана
Кинески возило брендови како што се GWM, ZXauto, Geely, Lifan, Schaman howo Beiben Faw итн. особено за Големиот ѕид резервни моторни делови, што се НЕ.1 во кина пазар
ние имаме повеќе од 100 вработени ,и магацин над 6 илјади квадратни метри склад .Во текот на последниве години, имаме воспоставено канцеларија во иран ,алжир ,кенија итн
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери.


За производот

Година:
2005-2017
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
KLORY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
10inch
Тип:
Притисок Имајќи
Специјални Функции:
1
Објектот Висина:
10inch
Објектот Должина:
10inch
Име На Модел:
2904300-G08
Материјал Тип:
Гума

Слични предлози