• Одличната цена
  • Ново
Airsoft Тактички M88 PASGT Kelver Сват Шлем Крпа Покрие Додатоци Американски M88 Шлем Кавер-Шлем Маска

Airsoft Тактички M88 PASGT Kelver Сват Шлем Крпа Покрие Додатоци Американски M88 Шлем Кавер-Шлем Маска

 
DEN 936.96
DEN 478.00

Износ
Во продавницата.


Airsoft Тактички M88 PASGT Kelver Сват Шлем Крпа Покрие Додатоци Американски M88 Шлем Кавер-Шлем Маска
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Стандард воените трупи шлем покритие за M88 PASGT Kevlar шлем.
Издржливи поставата со куки прилог.
ДЕТАЛИ :
Боја - AUC,Црна,Пустината Кавер -
Тежина - 58g
Answer : ___________________________ NOTE :
Шлем се продава одделно не се опфатени во овој предмет.
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!


За производот

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Сезоната:
Универзална
Применливи Луѓе:
Мажи
Возраст:
>14 Години
Материјал:
Карбонски Влакна
Спорт:
Други
Глава Турнеја:
58-60cm
Стил:
Преносни
Број На Модел На:
M88 Шлем Кавер-Шлем Маска
Тип:
Шлем
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Слични предлози