• Одличната цена
  • Ново
50pcs 20mm половина круг топката стаклена купола покрие тегли поставување на метална база за поставување стакло шишенцето pendant стакло свет кои сакаат шише ѓердан

50pcs 20mm половина круг топката стаклена купола покрие тегли поставување на метална база за поставување стакло шишенцето pendant стакло свет кои сакаат шише ѓердан

 
DEN 1935.84
DEN 1839.00

Износ
Во продавницата.

стакло шишенцето големина : 20mm
50pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :


За производот

Стил:
20mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Слични предлози