• Одличната цена
  • Ново
5pcs 20mm јасно половина круг шише прстен Стакло Меур шишенцето стакло свет купола покрие со прстен поставување DIY шишенцето pendant стакло меур

5pcs 20mm јасно половина круг шише прстен Стакло Меур шишенцето стакло свет купола покрие со прстен поставување DIY шишенцето pendant стакло меур

 
DEN 324.96
DEN 309.00

Износ
Во продавницата.

стакло шишенцето големина : 20mm
5pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :


За производот

Стил:
20mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Слични предлози