• Одличната цена
  • Ново
5pcs 20mm половина круг шише прстен Стакло Меур шишенцето бронза позлатен цвет стакло свет купола покрие со прстен поставите DIY pendant подароци

5pcs 20mm половина круг шише прстен Стакло Меур шишенцето бронза позлатен цвет стакло свет купола покрие со прстен поставите DIY pendant подароци

 
DEN 324.96
DEN 309.00

Износ
Во продавницата.

стакло шишенцето големина : 20mm
5pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :


За производот

Стил:
20mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Слични предлози