• Одличната цена
  • Ново
Најголемиот ДЕЛ 30 Магија Летање Психичка Вештерка шарм јава метла ноќта на вештерките приврзоци 10*15mm 0.9 g

Најголемиот ДЕЛ 30 Магија Летање Психичка Вештерка шарм јава метла ноќта на вештерките приврзоци 10*15mm 0.9 g

 
DEN 249.12
DEN 227.00

Износ
Во продавницата.


Најголемиот ДЕЛ 30 вештерка шарм , совршен за diy ѓердани, нараквици,и keychains..
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
ДАЛИ ВИ СЕ НУДИ ПОПУСТ?
Имаме couponds достапни за вас, ве молиме да проверите на нашата couponds страница.
Со нарачување на повеќе од 3 делови, имаме масовно попуст 5% попуст.
МОЖЕ ЛИ ДА СЕ МЕША? КАКО ДА СЕ ОДРЖИ МЕШАВИНА ЦЕЛ?
Да, може да се меша серија стилови во нашата продавница. Можете да додадете објекти во вашата кошничка прв, а потоа го стави на ред, без да плаќаат и да оставите порака со количината на секоја ставка, јас ќе се прилагоди цена, тогаш ќе плати.
ПРЕВОЗОТ МЕТОД?
Вашата цел ќе биде предаден преку Стандард за испорака метод, со следење на број и реалните следење на информациите кои се на располагање, БЕЗБЕДНО и БРЗО! ако вашиот парцела се изгуби, ние ќе го препрати или наплата.


За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Религиски
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ODLADM
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CM1648
боја:
Антички Сребрен Позлатен
Микс Кучка?:
Yes
Место на Потекло:
Yiwu, Кина
Is_customized?:
Yes
Големина:
10*15mm
Превозот Метод?:
Ние користиме стандарден превозот метод со следење infromation достапни
Пол:
Унисекс, Жените, Младите Девојки
Тема:
шарм

Слични предлози