• Одличната цена
  • Ново
Hermosa Накит Мода Pendant 925 Фунта Сребрен Ѓердан Приврзоци 1.3/8 инчен DZ002

Hermosa Накит Мода Pendant 925 Фунта Сребрен Ѓердан Приврзоци 1.3/8 инчен DZ002

 
DEN 862.56
DEN 733.00

Износ
Во продавницата.


Hermosa Накит Мода Pendant 925 Фунта Сребрен Ѓердан Приврзоци 1.3/8 инчен DZ002


За производот

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Стил:
Моден
Состојба:
Нови
Тежина:
57.5ct
Метал Печат:
925
големина(должина):
1.3/8 инчен
Главниот Камен:
Сини Топаз
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
92.5% sterling silver
Место на Потекло:
Кина
Тема:
Убавина,Мода,Матурска

Слични предлози