• Одличната цена
  • Ново
10pcs/многу Љубов Шарм Антички Сребрен Тон Dangle Шарм за diy шарм накит ѓердан pendant накит додатоци наоди

10pcs/многу Љубов Шарм Антички Сребрен Тон Dangle Шарм за diy шарм накит ѓердан pendant накит додатоци наоди

 
DEN 34.08
DEN 31.00

Износ
Во продавницата.


10pcs/многу Љубов Шарм Антички Сребрен Тон Dangle Шарм за diy шарм накит ѓердан pendant накит додатоци наоди
Ќе добиете 10 парчиња.
Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни. Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, ознаки и клучните алки!
ЦЕЛОСНА STROE ПОПУСТ ; нарачате повеќе од 2 парчиња ,попуст 5-10 off


За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
среќа око
Број На Модел На:
EY848
Шарм Тип:
Шиење
is_customized:
Yes

Слични предлози