• Одличната цена
  • Ново
Слатка Бел 8 КОМПЈУТЕРИ 43*44mm Легура Цвет мачка шарм Шупливи лепак празно pendant фах рамки шарм рамки Поставување DIY рачно изработени D6171

Слатка Бел 8 КОМПЈУТЕРИ 43*44mm Легура Цвет мачка шарм Шупливи лепак празно pendant фах рамки шарм рамки Поставување DIY рачно изработени D6171

 
DEN 249.60
DEN 225.00

Износ
Во продавницата.


Слатка Бел 8 КОМПЈУТЕРИ 43*44mm Легура Цвет мачка шарм Шупливи лепак празно pendant фах рамки шарм рамки Поставување DIY рачно изработени D6171
Точка Бр.
D6171
Објектот Количина
8 компјутери /многу
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои Сребро Антички бронза Злато
Објектот Околу Големината 34*44mm дупка : 2.6 mm
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendantfindings diy (ѓердан или нараквица,earring danglependant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат,ако тоа е скршен или оштетен,може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време,можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака,добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpressverified адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.0 px;text-align : left;маргина : 0.0 px;">
Да,ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.0 px;text-align : left;маргина : 0.0 px;">
Да,ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.0 px;text-align : left;маргина : 0.0 px;">
Да,ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.0 px;text-align : left;маргина : 0.0 px;">
Да,ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu,Жеџијанг,познат како "Стока Рај за Купувачи".
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент,се гради напред"и принципот на "прв клиент",ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности,со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави,Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.


За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
D6171
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Цвет мачка шарм
боја:
Сребро Антички бронза Злато
Количина :
8 парчиња/многу
Големина:
43*44mm дупка
Една тежина:
10g
is_customized:
Yes
Објектот Форма:
Цвет мачка шарм
Објектот Useage:
Diy Накит Заложби
1:
Цвет мачка Pendant
2:
Јапонија капе граница

Слични предлози