• Одличната цена
  • Ново
CCOR, 10pcs 8*100mm+15X300mm Метален СТП Кожа Миленичиња Куче Јака DIY Милениче Името со користење на 8мм Слајд Писмо Шарм, трговија на Големо цена!

CCOR, 10pcs 8*100mm+15X300mm Метален СТП Кожа Миленичиња Куче Јака DIY Милениче Името со користење на 8мм Слајд Писмо Шарм, трговија на Големо цена!

 
DEN 792.00
DEN 681.00

Износ
Во продавницата.


Големи акции
Ве молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТА за да купат од овој магазин.
системот ќе се комбинираат на превозот надомест автоматски.
Вкупно цел повеќе од 100.00
Ќе ви ја испратиме стоката од експрес испорака за слободни.
Превозот Начин(Слободни)
Delievery Време
Цел Вредност
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
30-60 дена
30-45 дена
E-пакет (САД)
По 15-20 дена
DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-ОТ
5-10 дена
≥$100
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail,но ако цел износот е над 100 ние ќе го достави преку DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-от за слободни кој ќе пристигне во рок од 5~10 дена , Кина Пост Воздух Пошта ќе пристигне во рок од 30~45 работни дена, откако беше објавено,Некаде за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена,Тоа може да биде до повеќе денови . Ако вашата цел износ е под $5, ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, треба about30-60days, ве молиме да обрнете трпение да чекаат за тоа.
Предмети Тип : Домашни миленици/Куче/Мачка Јака Материјал : СТП Кожа Боја : Мешана Боја Количина : 10 PCS Големина : 300мм Должина X (8+15)mm Ширина(Може Преку 8мм Слајд Шарм/Слајд Букви) Потекло : Кина Состојба : 100% Сосема Нов Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0394 инчен
За оваа врска е за 15mm*300мм, ако треба 400mm или 350mm должина,
ве молиме кликнете на следниот линк за да се купи :

Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина .
Меѓутоа ,купувачот треба да makde сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние ќе забелешка даде на купувачот целосно враќање на средствата .Купувачот треба да се обидат да ffilr барање со logistica компанијата да се врати цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде respnesible за превозот надомест за да се вратите на предмети.
Позитивни повратни информации ќе биде прифатена, ако сте задоволни со вашите предмети. Пишете ми ако не сте задоволни со нив, јас може да ви вратат или ви испрати и други работи да ги замениме. Ако тоа е вашата десно. Но негативен фидбек е многу нефер за мене, ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации пред да можеме да го решат проблемот.За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MDNEN
Количина:
10pcs(Само Пет Јака)
боја:
мешана боја
Материјал:
СТП Кожа
Пет Јака Тип:
Шарм Пет Јака
Дијаметар:
прилагодлив
Краток Појас Големина:
8мм Ширина*100mm Должина(преку 8мм шарм)
Долго Појас Големина:
15mm Ширина*300мм Должина

Слични предлози