• Одличната цена
  • Ново
10PCS/Многу се Меша Бои Круг DIY Плоштадот Rhinestones Birthstone 18mm Snap Копчето Метални Копчиња за Жените Snap Накит 011007

10PCS/Многу се Меша Бои Круг DIY Плоштадот Rhinestones Birthstone 18mm Snap Копчето Метални Копчиња за Жените Snap Накит 011007

 
DEN 180.48

Износ
Во продавницата.


Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст
1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail. 2.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $170(remote област> $200), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS/E-емс/DHL /Федекс /UPS-от..
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
бум живот
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Магнет
Број На Модел На:
15
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
Пол:
Унисекс

Слични предлози