• Одличната цена
  • Ново
10pcs/многу Случаен се Меша Бои Егзотични Маскирна Snap Копчиња Монистра 18mm Стакло Одговара Snap Нараквици&Алки Накит За Жените 8558

10pcs/многу Случаен се Меша Бои Егзотични Маскирна Snap Копчиња Монистра 18mm Стакло Одговара Snap Нараквици&Алки Накит За Жените 8558

 
DEN 86.40

Износ
Во продавницата.


Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст
1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail. 2.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $170(remote област> $200), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS/E-емс/DHL /Федекс /UPS-от..
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
бум живот
Затворач Тип:
Hummer
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
321
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Чешка
Функција:
Порака Потсетник
Материјал:
Стакло
Материјал:
Стакло ,цинк легура
Големина:
18mm

Слични предлози