• Одличната цена
  • Ново
1pc рачно изработени Неколку Хривнија Неговата И Нејзината Плетенка Кожа Шарм Нараквици Љубители Парови Шарм за Заклучување Копче за Денот на Вљубените Подароци

1pc рачно изработени Неколку Хривнија Неговата И Нејзината Плетенка Кожа Шарм Нараквици Љубители Парови Шарм за Заклучување Копче за Денот на Вљубените Подароци

 
DEN 102.24
DEN 65.00

Износ
Во продавницата.


Детали За Производот
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Предмет : Хривнија
Материјал : Кожа
Боја : Црна
Димензии : Должина : 16-18cm
Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..
Пакет се вклучени : 1 компјутер(Како на сликата покажува)
Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот. e-mail. порака ..ние секогаш сме тука!
3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
Накит Одржување
Плаќање
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.
2. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
3. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
4. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
Превозот ; Испорака
1. Ве молиме Имајте во предвид : Ако Производот износ повеќе од ние ќе брод од страна на EMS слободни кој се дојде во рамките на 3-15days; тоа е побезбедно и побрзо.
2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена;
3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас;
5. Пад на превозот : Ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.
Услови за Продажба
Контактирајте Со Нас
1.Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн, Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа;
2.Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
3.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот задоволителен и направете ја вашата шопинг искуство пријатно.


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
љубителите'
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
1
Стил:
Класичен
Бренд Име:
imixlot
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
кожа
Тип На Објект:
Нараквици
Должина:
16-18cm
жешка:
Шарм Нараквици
Функција:
Мажите Jewlery
Нови:
нараквици за жени
копче:
pulseras mujer
клучен збор :
pulseira feminina
клучни зборови:
хривнија мажи

Слични предлози