• Одличната цена
  • Ново
10pcs Нерѓосувачки Челик Геометриски Хривнија Femme Мажите Златен Накит Сребрена Боја Љубов Стрелка Шарм Нараквици За Жените Партија Подарок

10pcs Нерѓосувачки Челик Геометриски Хривнија Femme Мажите Златен Накит Сребрена Боја Љубов Стрелка Шарм Нараквици За Жените Партија Подарок

 
DEN 912.00
DEN 803.00

Износ
Во продавницата.


НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : Ако постои алергија,престанете со носење.Ова е мода накит,не е вистински чисто злато/сребрена Намалување на допир пот ги тргнеме на накит додека капење,перење да се Избегне мешање со други накит или напорно работи Често чистење На пример повеќе пот или за капење ..итн., ќе се влијае на промена на бојата Испорака : Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 15-60 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме! Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија.Ако во вашата земја треба да се плати царина,тоа е вашата чест и одговорност. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,итн позадина


За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Бренд Име:
BAUTOBVC
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
B091
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
pulseira masculina
Компатибилност:
pulseira feminina
боја:
Злато/Сребрена/Розово Злато
pendant материјал:
304 од не ' Рѓосувачки Челик и Вистински Злато Боја
синџир материјал:
304 од не ' Рѓосувачки Челик и Вистински Злато Боја
Пакување:
картички
custom-цел:
Ние Може да го Направи било кој Дизајн
Функција:
Секој Празник Подароци
Повод:
Партија свадба, роденден
is_customized:
Yes
Должина:
15cm+6cm
Пол:
Жени Мажи

Слични предлози