• Одличната цена
  • Ново
10pcs/многу Измешани Бои Егзотични 18mm Стакло snap копчето Накит Фацетирани стакло Snap Одговара Xinnver snap Хривнија прилепува накит ZB301

10pcs/многу Измешани Бои Егзотични 18mm Стакло snap копчето Накит Фацетирани стакло Snap Одговара Xinnver snap Хривнија прилепува накит ZB301

 
DEN 86.40

Износ
Во продавницата.За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
XINNVER
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ZB301
Материјал:
Стакло
Функција:
Декорација
за накит:
Копчето Прилепува Накит
Стил:
Xinnver snap
одговара snao копчето:
одговара 18-20mm копчето хривнија
Прилепува Големина:
18mm

Слични предлози