• Одличната цена
  • Ново
XQNI 2017 Мода Шарм Нараквици 316L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Вистински Нараквици Мажите Плетенка Кожни Нараквици за жени

XQNI 2017 Мода Шарм Нараквици 316L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Вистински Нараквици Мажите Плетенка Кожни Нараквици за жени

 
DEN 521.76
DEN 313.00

Износ
Во продавницата.


Производство Детали
Име : Вистинска Кожа Нерѓосувачки Челик Хривнија
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик ,јаже Вистинска Кожа
Количина : 2 стилови
Димензии : 40cm,60 cm
Квалитет : 100% нов висок квалитет
Топло Ум : 1. нарачате повеќе од 2 парчиња ,попуст од 3 % off.
2. ако нарачате повеќе од 180$,бесплатен превозот : DHL , Aramex , EMS , Fed EX
П : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 1-3 дена .Испорака време треба за 12-35 дена работни дена од Кина, Воздухот е-Пошта и aroud 3-5 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС. П : Зошто на вашите производи, се многу добри за доброто на пазарот ,е за квалитет загарантирана ? О : Затоа што имаме сопствена фабрика ,контрола на квалитет е многу строга ,директна продажба и wholeasale стока на интернет ,така и нашата квалитетот и цената се многу добри . П : сакам да ги сортирате различни стилови ,wholeasale може да се готви заедно ? A : Да ,секако .Можете да користите количка и одберете дизајни кои се intersted ,и тие ќе цел заедно . Ви благодариме за вашето време ! Ние guarabtee вашиот нула ризик купување искуство тука.Ние нудиме целосна наплата за вас , ако производот е било кој квалитет на проблемот.
1. кога ќе примите нашите производи ,ако сте задоволни ,ве молиме да ни даде добра оценка(5 ѕвезди).Тоа е многу важно за нас . Ние ќе constandtly подобрување на најдобра услуга за секој клиент! 2. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи ,без да мора да контактирате со нас ,не ни даде негативна оценка , да ни кажете што е причина ,ние ќе ги користат најдобрите услуга да се даде задоволителен одговор!


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BXG261-262
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Затворач Тип:
Магнет
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
XQNI
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
мажите хривнија
Компатибилност:
Нараквици
Име:
нерѓосувачки челик синџир хривнија
Должина:
60cm,40cm Genuine Leather Bracelets men
Тежина:
15-20g Black Color Leather Bracelet for women
Функција:
Јаже Накит Гроздобер
Dropshipping:
Yes

Слични предлози