• Одличната цена
  • Ново
REAMOR Тренди Машки Ткаенината Нараквици Попуштат Черепот на Главата Двојно Кожа Јаже Закачам Со 316l не ' Рѓосувачки Челик Магнет Затворач Мажите Накит

REAMOR Тренди Машки Ткаенината Нараквици Попуштат Черепот на Главата Двојно Кожа Јаже Закачам Со 316l не ' Рѓосувачки Челик Магнет Затворач Мажите Накит

 
DEN 586.56
DEN 323.00

Износ
Во продавницата.


Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит? Не ' рѓосувачки Челик Накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries. Тоа е во состојба да издржи многу се носат и солза. И тоа е неверојатно противалергиски.Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток. Висок квалитет, од нерѓосувачки челик има висока отпорност на ' рѓа, корозија и tarnishing, кој бара минимално одржување. REAMOR : Уметничка инспирација е душата на живот. Ние го избере 316 L не ' рѓосувачки челик за да се повеќето од нашите производи, материјали поради високите на абење и отпорност на корозија, на хривнија боја никогаш нема да исчезнат. Заедно со вистинска кожа бенд, станува неверојатно, прекрасен и елегантно парче на накит.


За производот

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Магнет
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
6C018
Стил:
Тренди
Бренд Име:
REAMOR
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Компатибилност:
Никој
Синџир Тип:
плетенка кожа
Функција:
Анти-Алергија
Пребарување По Клучни Зборови:
Вистински Кожни Нараквици
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
хривнија должина:
17-21cm
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија

Слични предлози