• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL RN312M имајќи RN312 М 502312EH ролери Цилиндрични имајќи 60*113*31mm

ZOKOL RN312M имајќи RN312 М 502312EH ролери Цилиндрични имајќи 60*113*31mm

 
DEN 749.28
DEN 569.00

Износ
Во продавницата.За производот

Капацитет На Моторот:
RN312M
Број На Модел На:
RN312M
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Структура:
Ролери цилиндрични имајќи
Големина:
60*113*31mm

Слични предлози