• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL имајќи 30304 7304E Заострените Ролери Имајќи 20*52*16.5 мм

ZOKOL имајќи 30304 7304E Заострените Ролери Имајќи 20*52*16.5 мм

 
DEN 102.24
DEN 78.00

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
30304
Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
30304
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
20*52*16.5mm

Слични предлози