• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL имајќи 30613 7713E Заострените Ролери Имајќи 65*150*54mm

ZOKOL имајќи 30613 7713E Заострените Ролери Имајќи 65*150*54mm

 
DEN 1873.44
DEN 1424.00

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
30613
Капацитет На Моторот:
30613
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
65*150*54mm

Слични предлози