• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL AXK6590 2AS имајќи AXK6590+2AS игли валчести имајќи 65*90*5mm

ZOKOL AXK6590 2AS имајќи AXK6590+2AS игли валчести имајќи 65*90*5mm

 
DEN 122.40
DEN 93.00

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
AXK6590+2AS
Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
65*90*5mm
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
игла имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
имајќи челик
Спецификации:
65*90*5mm

Слични предлози