• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL имајќи 22228CA W33 Сферични Ролери имајќи 3528HK само-усогласување на ролери имајќи 140*250*68mm

ZOKOL имајќи 22228CA W33 Сферични Ролери имајќи 3528HK само-усогласување на ролери имајќи 140*250*68mm

 
DEN 5450.40
DEN 4142.00

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
22228CA/W33
Капацитет На Моторот:
22228CA/W33
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Структура:
Сферични Ролери имајќи
Големина:
140*250*68mm

Слични предлози