• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL имајќи 21314CA W33 Сферични Ролери имајќи 3314HK само-усогласување на ролери имајќи 70*150*35mm

ZOKOL имајќи 21314CA W33 Сферични Ролери имајќи 3314HK само-усогласување на ролери имајќи 70*150*35mm

 
DEN 1533.12
DEN 1165.00

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
21314CA/W33
Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
21314CA/W33
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Структура:
Сферични Ролери имајќи
Големина:
70*150*35mm

Слични предлози