• Одличната цена
  • Ново
ZOKOL имајќи 22211CAK W33 Сферични Ролери имајќи 113511HK само-усогласување на ролери имајќи 55*100*25mm

ZOKOL имајќи 22211CAK W33 Сферични Ролери имајќи 113511HK само-усогласување на ролери имајќи 55*100*25mm

 
DEN 749.28
DEN 569.00

Износ
Во продавницата.За производот

Број На Модел На:
22211CAK/W33
Капацитет На Моторот:
22211CAK/W33
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Структура:
Сферични Ролери имајќи
Големина:
55*100*25mm

Слични предлози